مستركلاس فيلمسازي مستند طراحي صحنه تفسير نمادها در اساطير - آيين هاي مذهبي فيلمنامه نويسي - فيلم بلند آكادمي طراحي صحنه فيلم برداري سينما گذري بر تاريخ تئاتر و سينما 12 لحظه موسيقايي فيلم نامه نويسي - از ايده تا نگارش طهران قديم - لاله زار
۱۳۹۴/۰۶/۰۳
موسسه کارنامه برگزار می کند
تور آموزشی تهران قدیم (خیابان لاله زار) همراه با خسرو خورشیدی و پیام فروتن

موسسه کارنامه در مهرماه سال جاری تور نیم روزه گشتی در لاله زار قدیم را با همراهی و سرپرستی استاد خسرو خورشیدی و پیام فروتن برگزار می کند. در این تور که از میدان توپخانه آغاز و طول مسیر خیابان لاله زار را شامل می شود، استاد خورشیدی به معرفی اماکن تاریخی، پیشینه و خاطرات گذشته آنها می پردازد. ضمن آن که اسکیس ابنیه مزور در معرض تماشای مخاطبان قرار می گیرد. برنامه یاد شده به همراه ناهار و صرف قهوه در کافه نادری خواهد بود.

برای ثبت نام در این تور نیم روزی به صفحه این رویداد در سایت موسسه کارنامه مراجعه کنید
۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اولین سمینار تخصصی طراحی صحنه تئاتر و سینما به همت موسسه فرهنگی هنری کارنامه و به دبیری پیام فروتن فعال و فراخوان این سمینار در راستای ارتقاء دانش طراحی صحنه و دستاوردهای نوین آن منتشر شد.
این سمینار تخصصی که در آذر ماه سال جاری برگزار می شود در دو بخش ارائه مقالات و میزگردهای تخصصی طراحی صحنه تئاتر و سینمای ایران پذیرای علاقمندان، پژوهشگران و فعالان این عرصه خواهد شد.

لازم به ذکر است در اختتامیه این سمینار برای اولین بار نشان خسرو خورشیدی در سه بخش بهترین طراحی صحنه تئاتر، بهترین طراحی صحنه سینما و تلویزیون، موثرترین پژوهشگر و مدرس در حوزه طراحی صحنه با رای بیش از 400 هنرمند تئاتر و سینما نیز اهدا خواهد شد.

برای مطالعه متن فراخوان به ادامه مطلب مراجعه نمایید