فيلمنامه نويسي - فيلم بلند عكاسي مقدماتي كارگاه قصه نويسي براي كودكان كارگاه شعر نمايشنامه نويسي مواجهه با نقش طراحي صحنه با فيلم خود چه كنيم؟ تاريخ تحليلي هنر كارگاه تيزرسازي مستركلاس فيلم سازي از ايده تا نگارش نمايشنامه نويسي - دكتر حميد امجد SLR فيلمبرداري با دوربين كارگاه فيلم سازي خلاق مباني فيلمنامه نويسي(از ايده تا طرح)
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
موسسه فرهنگی هنری کارنامه برگزار می کند

دور جدید کارگاه های جامع آموزشی بزودی آغاز می شود و شما علاقمندان فرصت محدودی برا ثبت نام دارید.
کارگاه های:

عناصر داستان - علی مسعودی نیا
فیلمنامه نویسی فیلم بلند - فرهاد توحیدی
عکاسی - محمدرضا شریف زاده
تحلیل و درک فیلم - امیر پوریا
نمایشنامه نویسی - حمید امجد، محمد چرم شیر
طراحی صحنه - پیام فروتن

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صفحه هر کارگاه در زیر مجموعه دوره های آموزشی هنر و ادبیات، تئاتر و سینما مراجعه کنید
۱۳۹۴/۰۸/۱۱
دوستان عزیز شما از دو روش می توانید برای کسب اطلاع از شرایط دوره های آموزشی و ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید.
1) بر روی تصاویر دوره آموزشی مورد نظر خود که در بالای صفحه اصلی سایت به صورت گردشی مشاهده می کنید کلیک کرده و با ورود به صفحه کارگاه مورد نظر فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.
( توجه داشته باشید تصاویری که در بالای صفحه اصلی منتشر می شود مربوط به همه دوره ها نبوده و فقط برخی از کارگاه ها با استفاده از این روش قابل دسترس خواهد بود)

2) با انتخاب گزینه دوره های آموزشی و ورود به یکی از زیر شاخه های " هنر و ادبیات " و یا " تئاتر و سینما " به صفحه مربوطه مراجعه کرده و با کلیک بر روی جزئیات دوره مورد نظر خود وارد صفحه آن کارگاه شوید. سپس می توانید فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.

توجه داشته باشید ثبت نام اینترنتی کارگاه ها و دوره های آموزشی موسسه کارنامه تنها از همین دو شیوه امکان پذیر است و سایت موسسه کارنامه تعهدی درباره عزیزانی که به صورت درج نظر تقاضای ثبت نام می کنند نخواهد داشت

با تشکر و سپاس
مدیریت وب سایت موسسه فرهنگی هنری کارنامه