كارگاه روانشناسي - رويكرد رفتار طراحي صحنه آكادمي طراحي صحنه بازيگري مقدماتي گذري بر تاريخ تئاتر و سينما فيلم نامه نويسي - از ايده تا نگارش كارگاه تحليل و درك فيلم
۱۳۹۴/۰۵/۱۱
موسسه فرهنگی هنری کارنامه با هدف اثرگذاری و آموزش تخصصی طراحی صحنه اقدام به برگزاری چندین کارگاه به صورت تک درس مربوط به حوزه طراحی صحنه و همچنین برگزاری یک آکادمی جامع و تخصصی طراحی صحنه شامل دروس تئوری و عملی کرده است.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاع از جزئیات این کارگاه های تخصصی به صفحه هر دوره در بخش دوره های آموزشی و زیر مجموعه تئاتر و سینما مراجعه کنید.

همچنین دوره آموزشی داستان نویسی - دوره کامل با حضور علی مسعودی نیا بزودی برگزار شده و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این دوره به صفحه مربوطه مراجعه و فرم رزرو آنلاین را تکمیل و ارسال نمایند.
۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اولین سمینار تخصصی طراحی صحنه تئاتر و سینما به همت موسسه فرهنگی هنری کارنامه و به دبیری پیام فروتن فعال و فراخوان این سمینار در راستای ارتقاء دانش طراحی صحنه و دستاوردهای نوین آن منتشر شد.
این سمینار تخصصی که در آذر ماه سال جاری برگزار می شود در دو بخش ارائه مقالات و میزگردهای تخصصی طراحی صحنه تئاتر و سینمای ایران پذیرای علاقمندان، پژوهشگران و فعالان این عرصه خواهد شد.

لازم به ذکر است در اختتامیه این سمینار برای اولین بار نشان خسرو خورشیدی در سه بخش بهترین طراحی صحنه تئاتر، بهترین طراحی صحنه سینما و تلویزیون، موثرترین پژوهشگر و مدرس در حوزه طراحی صحنه با رای بیش از 400 هنرمند تئاتر و سینما نیز اهدا خواهد شد.

برای مطالعه متن فراخوان به ادامه مطلب مراجعه نمایید