كارگاه شعر گروه اعلان كارنامه فيلم سازي مستند - تهران خواب ندارد 16 درس كارگرداني تئاتر كارگاه قصه نويسي آنچه كارگردان از بازيگر مي خواهد كرگرداني فيلم هاي تبليغاتي حواس انساني تحليل و درك فيلم نمايشنامه نويسي كارگاه قصه نويسي فيلمنامه نويسي - از ايده تا نگارش
۱۳۹۳/۰۴/۲۸
صابر ابر هنرمند جوان سینما و تئاتر و یکی از فارغ التحصیلان مدرسه سینما تئاتر موسسه کارنامه بزودی کارگاهی با عنوان " حواس انسانی " برگزار خواهد کرد.

علاقمندان برای شرکت در این کارگاه باید پس از ثبت نام در مصاحبه حضوری نیز پذیرفته شوند. این کارگاه به مدت سه ماه و در هفت جلسه 6 ساعته برگزار خواهد شد.

برای ثبت نام به صفحه این کارگاه در سایت کارنامه مراجعه نمایید و فرم رزرو آنلاین را تکمیل کنید.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴
دوستان عزیز شما از دو روش می توانید برای کسب اطلاع از شرایط دوره های آموزشی و ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید.
1) بر روی تصاویر دوره آموزشی مورد نظر خود که در بالای صفحه اصلی سایت به صورت گردشی مشاهده می کنید کلیک کرده و با ورود به صفحه کارگاه مورد نظر فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.
( توجه داشته باشید تصاویری که در بالای صفحه اصلی منتشر می شود مربوط به همه دوره ها نبوده و فقط برخی از کارگاه ها با استفاده از این روش قابل دسترس خواهد بود)

2) با انتخاب گزینه دوره های آموزشی و ورود به یکی از زیر شاخه های " هنر و ادبیات " و یا " تئاتر و سینما " به صفحه مربوطه مراجعه کرده و با کلیک بر روی جزئیات دوره مورد نظر خود وارد صفحه آن کارگاه شوید. سپس می توانید فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.

توجه داشته باشید ثبت نام اینترنتی کارگاه ها و دوره های آموزشی موسسه کارنامه تنها از همین دو شیوه امکان پذیر است و سایت موسسه کارنامه تعهدی درباره عزیزانی که به صورت درج نظر تقاضای ثبت نام می کنند نخواهد داشت

با تشکر و سپاس
مدیریت وب سایت موسسه فرهنگی هنری کارنامه