كارگاه شعر گروه اعلان كارنامه 16 درس كارگرداني تئاتر نمايشنامه نويسي داستان نويسي عكاسي كرگرداني فيلم هاي تبليغاتي نمايشنامه نويسي
۱۳۹۳/۰۶/۰۳
آیدین الفت از فارغ التحصیلان مدرسه سینما تئاتر موسسه کارنامه بزودی جدیدترین اثر نمایشی خود با نام " 91913 " را در تالار حافظ بروی صحنه خواهد برد.
در این اثر نمایشی تک نفره " سینا کرمی " از فارغ التحصیلان موسسه کارنامه ایفای نقش می کند که این هنرمند جوان و فعال تجربه حضور در سریالهای تلویزیونی و آثار نمایشی متعددی را دارد.
همچنین در کنار چهره های مطرحی مانند پیام دهکردی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، احمد مهرانفر، کامبیز دیرباز و باران کوثری تعدادی از هنرجویان فعلی بازیگری حرفه ای موسسه نیز در این اثر نمایشی به عنوان صدا پیشه حضور خواهند داشت.
پدرام انصاری، مريم نجفی، بهاره صدری، خشايار خليل خانی، فرهاد رادمان، بانی پال شومون، محمد محسن هنرجو، جليل حسينی، اميرهادی غفاری، سعيد عليپور، ليلا ديانت، مينا فرهنگ نيا، رومينا مؤمنی، مريم نازپرور، مبينا عيوضی، بهاره زندی، اميد قديری و آزيتا صادقی دیگر صدا پیشه گان این نمایش می باشند.
مدیریت این بخش را هادی آموزگار برعهده داشته است.

نمایش 91913 اولین اثری است که در آن از مهندسی صدای پیشرفته و طراحي صوتي فراگير ( super surround 26.4 system ) در ایران استفاده می شود.
۱۳۹۳/۰۶/۰۳
سیمین خانم رفت. حالا دیگر همه از او حرف می زنند و هر کس به گونه ای از او یاد می کند با گذاشتن شعری، عکسی یا حرفی از او ...
مرگ پایان اجتناب ناپذیر زندگی ست. به قول سیمون دوبوار همه می میرند. اما او خوب مرد. در انتهای یک زندگی خوب. زنی که خوب حرف زد. آنچه دلش می خواست گفت. هر جور دلش می خواست لباس پوشید. با صدای بلند خندید. با شادمانی گفت و رقصید. در برابر هیچ کس سر خم نکرد. عاشق شد.رنگ ها را شناخت. شهرتی همراه با محبوبیت فراوان به دست آورد.
شاعره ای که شعرهایش در حافظه ها همراه با موسیقی جاودانه شد. مادری که تا آخرین لحظه فرزندانش هم چون پروانه دورش چرخیدند. حسین، علی، طاهره، امید و نوه ها و از همه مهمتر برای پایان این زندگی خوب، درد زیادی نکشید. در اوج ماند و در اوج رفت. با همه اینها نمی دانم چرا:
دلم گرفته ای دوست / هوای گریه با من ...

نگار اسکندرفر
مدیر مسئول موسسه کارنامه