پروژه هاي نقاشي صحنه براي تئاتر گروه اعلان كارنامه كارگاه تحليل و درك فيلم - بازيگران زن فيلم سازي مستند - از ايده تا فيلم فيلم برداري سينما كارگاه تدوين فيلم - تدوين و متن creation - آفرينش داستان نويسي كارگاه شعر هنر مفهومي فلسفه هنر كارگاه تخصصي مايم تكنيك هاي نوشتن شعر نمايشنامه نويسي - دكتر حميد امجد طراحي صحنه نمايشنامه نويسي - محمد چرمشير
۱۳۹۳/۱۱/۰۹
موسسه فرهنگی هنری کارنامه تا به امروز همکاری های گسترده ای با بخش " سینه فونداسیون " جشنواره کن داشته است در سال جدید هم امکان این همکاری را فراهم کرده است.

هنرجویان و فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری کارنامه می توانند آثار خود را از طریق موسسه کارنامه برای این بخش جشنواره کن ارسال کنند.
بخش سینه فونداسیون با هدف توجه به استعدادها و خلاقیت های فیلم سازان جوان برگزار می شود و هر سال جشنواره کن جایزه ویژه ای را به اثر برگزیده این بخش اهدا می کند.

لازم به ذکر است در دوره گذشته دو فیلم از ساخته های فارغ التحصیلان موسسه کارنامه به مرحله نهایی این بخش راه یافته که فیلم کوتاه " سوزن " ساخته آناهیتا قزوینی از هنرجویان کارگاه فیلم سازی عباس کیارستمی که از طرف دانشگاه هنرهای شیکاگو ارسال شده بود موفق به دریافت جایزه اول شد.

فارغ التحصیلان و هنرجویان می بایست آثار خود به همراه مدارک مورد نیاز را تا قبل از 15 فوریه به موسسه کارنامه تحویل دهند تا پیگیری های لازم صورت گیرد.
همچنین می توانید قوانین مربوط به بخش سینه فونداسیون را از طریق لینک زیر دریافت کنید.
http://www.cinefondation.com/en/cinefondationRules
۱۳۹۳/۱۰/۰۵
به انتخاب رضا گوران - کارگردان تئاتر، نمایشنامه نویس، استاد موسسه کارنامه

حالا دو هفته است که موسسه کارنامه پیشنهادهای ویژه فرهنگی، هنری برای شما همراهان عزیز دارد. این هفته انتخاب این پیشنهاد بر عهده رضا گوران کارگردان تئاتر و یکی از اساتید موسسه کارنامه گذاشتیم و ایشان هم یک کتاب را به شما معرفی کردند

برای اطلاع بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید