كارگاه شعر گروه اعلان كارنامه فيلم سازي مستند - تهران خواب ندارد 16 درس كارگرداني تئاتر كارگاه قصه نويسي آنچه كارگردان از بازيگر مي خواهد كرگرداني فيلم هاي تبليغاتي حواس انساني تحليل و درك فيلم نمايشنامه نويسي كارگاه قصه نويسي فيلمنامه نويسي - از ايده تا نگارش
۱۳۹۳/۰۵/۰۲
دور تازه کارگاه " آنچه کارگردان از بازیگر می خواهد " با حضور بهروز افخمی کارگردان مطرح سنما بزودی برگزار می شود و علاقمندان از هم اکنون می توانند با مراجعه به صفحه این کارگاه اقدام به تکمیل و ارسال فرم رزرو آنلاین نمایند.

این کارگاه آموزشی در 12 جلسه 3 ساعته و به مدت سه ماه خواهد بود.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴
دوستان عزیز شما از دو روش می توانید برای کسب اطلاع از شرایط دوره های آموزشی و ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید.
1) بر روی تصاویر دوره آموزشی مورد نظر خود که در بالای صفحه اصلی سایت به صورت گردشی مشاهده می کنید کلیک کرده و با ورود به صفحه کارگاه مورد نظر فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.
( توجه داشته باشید تصاویری که در بالای صفحه اصلی منتشر می شود مربوط به همه دوره ها نبوده و فقط برخی از کارگاه ها با استفاده از این روش قابل دسترس خواهد بود)

2) با انتخاب گزینه دوره های آموزشی و ورود به یکی از زیر شاخه های " هنر و ادبیات " و یا " تئاتر و سینما " به صفحه مربوطه مراجعه کرده و با کلیک بر روی جزئیات دوره مورد نظر خود وارد صفحه آن کارگاه شوید. سپس می توانید فرم رزرو آنلاین را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.

توجه داشته باشید ثبت نام اینترنتی کارگاه ها و دوره های آموزشی موسسه کارنامه تنها از همین دو شیوه امکان پذیر است و سایت موسسه کارنامه تعهدی درباره عزیزانی که به صورت درج نظر تقاضای ثبت نام می کنند نخواهد داشت

با تشکر و سپاس
مدیریت وب سایت موسسه فرهنگی هنری کارنامه