واقعي بودن هنر مفهومي داستان نويسي نور و نورخواني طراحي گريم طراحي صحنه كارگاه شعر فنون سخنوري طراحي لباس كارگاه عملي فيلم سازي عكاسي كارگاه عكاسي تحليل و درك فيلم
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
اطلاعیه
قابل توجه هنرجویان و فارغ التحصیلان کارگاه های فیلم سازی موسسه کارنامه

موسسه کارنامه از شما دعوت می کند اگر علاقمند هستید تا در بخش دارالفنون سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در سال ۹۶ حضور داشته باشید آمادگی خود را به موسسه اعلام کنید.

بخش دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر که از سال گذشته فعال شده است مجموعه ای از کارگاه های مختلف با حضور چهره های برجسته سینمای ایران و مهمانان خارجی می باشد، که در این کارگاه های آموزشی فیلم سازان جوان در جریان تجربیات عملی و مباحث تئوری اساتید قرار خواهند گرفت و همچنین به صورت گروهی به تماشای فیلم های حاضر در جشنواره نشسته و به بحث و تبادل نظر در این ارتباط می پردازند.

شرایط زیر برای حضور در این بخش الزامی است:

۱. حداکثر سن متقاضی ۲۷ سال
۲. آشنایی با یکی از زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه و عربی
۳. متقاضی حضور باید حداقل یک فیلم کوتاه ساخته باشد

علاقمند فقط تا دوشنبه ۴ بهمن ماه ۹۵ (چهار روز دیگر) فرصت دارند تا جهت ثبت نام با موسسه کارنامه تماس گرفته و آمادگی خود را به مسئول ثبت نام سرکار خانم لیلا شقاقی اعلام کنند.

لازم به توضیح است مدارک مورد نیاز در مراحل بعدی دریافت خواهد شد.

جشنواره جهانی فیلم فجر ۱ تا ۸ اردیبهشت سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

تلفن موسسه کارنامه: ۲۲۷۵۱۴۱۰ - ۲۲۷۴۵۱۷۸ - ۲۲۷۴۵۱۷۹
۱۳۹۵/۱۰/۰۲
مراسم مدال خورشیدی که به همت موسسه فرهنگی هنری کارنامه و همراهی دانشگاه تهران از سال ۹۴ برای معرفی بهترین طراحی صحنه در حوزه تئاتر،سینما و تلویزیون و معرفی برترین استاد و پژوهش گر در عرصه طراحی صحنه شروع به فعالیت کرده است، چهارشنبه شب با حضور هنرمندان و چهره های مطرح فرهنگی برگزیدگان دومین دوره خود را معرفی کرد.

به ادامه مطلب مراجعه کنید ........